Magazynowanie

Transport i przechowywanie mebli

By 14 września 202017 września, 2020No Comments

Jeżeli potrzebujesz przechować swoje meble przez jakiś czas i szukasz sprawdzonej przechowalni / magazynu na terenie Legionowa i okolic, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

U nas nie tylko bezpiecznie przechowasz swoje meble oraz inne swoje rzeczy, ale równie bezproblemowo przewieziesz je, do jednego z wybranych magazynów, zlokalizowanego w Legionowie lub Jabłonnie.

Przeprowadzki i magazynowanie

Przeprowadzasz się do nowego domu, lokalu czy biura i nie wiesz gdzie przechować swoje mienie przez krótki okres czasu? Przedłużający się remont nowego mieszkania spowodował, że nie możesz wprowadzić się zgodnie z planem? Nasza oferta na przechowanie mebli jest właśnie dla Ciebie! Generalnie, w naszych magazynach bezpiecznie przechowasz właściwe wszystko, czego tylko potrzebujesz – od kartonów z rzeczami prywatnymi, przez sprzęt sportowy, AGD, sprzęty czy dokumenty firmowe, aż po motocykle i skutery. Boksy o zróżnicowanej powierzchni pomieszczą wszystko, na co nie masz miejsca u siebie; chwilowo, przez dłuższy okres czasu lub nawet cały rok.

Z przyjemnością zajmiemy się również przygotowaniem całego procesu przeprowadzki. Nie musisz wiedzieć, w jaki sposób się do tego zabrać! Przygotujemy i zaplanujemy dla Ciebie całą przeprowadzkę a Ty tylko zatwierdzisz harmonogram i ofertę, którą Ci przedstawimy. Po naszej stronie może być również zapakowanie i rozpakowanie wszystkich Twoich rzeczy. W razie potrzeby zdemontujmy i rozłożymy meble a na miejscu skręcimy je z powrotem. Wiemy, jak sprawić, by przeprowadzka nie stała się przykrym doświadczeniem. Możesz liczyć na nasz profesjonalizm i staranność, tym samym oszczędzając swój czas i ograniczając stres związany z przeprowadzką do minimum.

Usługa transportu z przechowywaniem mebli

Zmiana miejsca zamieszkania lub lokalu biura czy sklepu wiąże się z koniecznością przetransportowania mebli, skrzyń, kartonów na nowe miejsce. Nasze samochody są do Twojej dyspozycji:

  • IVECO  Daily  powierzchnia 12 m²
    na meble i  duże gabaryty
  • JUMPER  powierzchnia 8 m²
    na meble i duże gabaryty
  • CITROEN mały „dostawczak”
    na małe rzeczy, kartony itp.

Może się jednak zdarzyć, że zanim wszystkie Twoje rzeczy trafią do nowej lokalizacji, potrzebujesz przechować je przez jakiś okres czasu. Naszym transportem przewieziesz wszystko bezpiecznie do wynajętych u nas magazynów. A w momencie, kiedy będziesz już gotowy i zakończy się nasza umowa, zorganizujemy kolejny transport i przewieziemy całość pod wskazany adres. Jeżeli masz takie życzenie, wniesiemy również meble, sprzęt i kartony do domy czy wskazanego lokalu.
Przechowanie mebli, magazynowanie sprzętu – nawet krótkoterminowo – to już nie problem!

Kompleksowość usług, to nasz główny atut.

Są nim również atrakcyjne i elastyczne ceny, zależne do odległości (jeżeli chodzi o transport) i długości okresu wynajmu (jeżeli chodzi o magazynowanie).

Sprawdź naszą ofertę

Magazynowanie mebli, kartonów, paczek. Przechowaj u nas wszystko, co potrzebujesz

Wynajmij magazyn zdalnie
Przeprowadzki kompleksowo

Przeprowadzki wraz pakowaniem, wniesieniem oraz usługą transportu

Przeprowadzki i transport