SELF STORAGE  – WYNAJEM MAGAZYNÓW TARCHOMIN

Wynajmij magazyn lub powierzchnie magazynową nie wychodząc z domu. Poszerzamy naszą ofertę na wynajem także dla mieszkańców Tarchomina i okolic.

Proponujemy wygodny sposób na magazynowanie mebli, sprzętów i przechowywanie rzeczy czy dokumentów, które nie mieszczą się w domu, mieszkaniu lub biurze.
Przechowujemy także rzeczy podczas przeprowadzek, czy sprzedaży mieszkania / domu. Zapewniamy również transport naszymi samochodami.

Wynajem magazynów Nowy Dwór Mazowiecki

Nasze magazyny, garaże i boksy mają powierzchnię od 1 do 18 m², a wielkość wynajmowanej powierzchni dopasowujemy do potrzeb klientów z Tarchomina.

Dla sklepów internetowych i stacjonarnych lub składów budowlanych w Tarchominie –

proponujemy do wynajęcia duże i małe powierzchnie magazynowe od 15 do 600 m² w bezpiecznych, monitorowanych, oświetlonych magazynach.

Dla prywatnych mieszkańców Tarchomina i okolic –

pozostawiamy natomiast do dyspozycji samoobsługowe boksy magazynowe i magazyny self storage w Legionowie, które można zarezerwować online, bez wychodzenia z domu..

Oferujemy krótko oraz długoterminowy wynajem magazynów i boksów –

blisko Tarchomina – w porównaniu do Warszawy – w naprawdę konkurencyjnych cenach. Co ważne boksy i magazyny są do dyspozycji klientów całodobowo 7 dni w tygodniu i mają bezpośredni dojazd.

Możesz liczyć na nasz profesjonalizm! Serdecznie zapraszamy do  kontaktu i współpracy.

Kontakt

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z naszymi ekspertami