SELF STORAGE  – WYNAJEM MAGAZYNÓW WIELISZEW

Wynajmij dla swojej firmy w Wieliszewie powierzchnie magazynową lub mniejszy magazyn nie wychodząc z domu. Poszerzamy naszą ofertę na wynajem także dla klientów z Wieliszewa i okolic.

Proponujemy wygodny sposób na magazynowanie w naszych bezpiecznych boksach i magazynach self storage mebli, sprzętów, drobnych rzeczy czy dokumentów, które nie mieszczą się w domu, mieszkaniu lub biurze.

Przechowujemy także rzeczy podczas przeprowadzek, czy sprzedaży mieszkania/domu i dodatkowo świadczymy usługi transportowe.

Wynajem magazynów Nowy Dwór Mazowiecki

Nasze magazyny, garaże i boksy mają powierzchnię od 1 do 15 m², a wielkość wynajmowanej powierzchni dopasowujemy do potrzeb klienta.

Dla sklepów internetowych, stacjonarnych lub składów budowlanych w Wieliszewie –

proponujemy do wynajęcia duże i małe powierzchnie magazynowe od 15 do 600 m² w bezpiecznych, monitorowanych, oświetlonych magazynach.

Natomiast dla mieszkańców Wieliszewa –

i okolic pozostawiamy do dyspozycji boksy magazynowe i magazyny o niewielkich powierzchniach składowania self storage w Legionowie.

Dla klientów z Wieliszewa –

oferujemy wynajem magazynów i boksów krótko oraz długoterminowy w naprawdę konkurencyjnych cenach – w porównaniu do cen w Warszawie. Nasze boksy i magazyny mają bezpośredni dojazd i są do dyspozycji klientów całodobowo, 7 dni w tygodniu.

Możesz liczyć na nasz profesjonalizm! Serdecznie zapraszamy do  kontaktu i współpracy.

Kontakt

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z naszymi ekspertami