SELF STORAGE TERAZ W JABŁONNIE!

Małe i duże magazyny oraz większe powierzchnie magazynowe do wynajęcia

Zróżnicowane powierzchnie naszych przechowalni – od naprawdę małych 1-metrowych boksów, po nawet kilkuset metrowe magazyny – pozwalają dopasować naszą ofertę do wszystkich możliwych wymagań.

Krótki i długoterminowy okres wynajmu pozwala na skorzystanie z naszej oferty zarówno wyłącznie na czas przeprowadzki, jak i w znacznie dłuższej perspektywie.

 

Mini magazyny

Brakuje Ci wolej przestrzeni w domu lub w biurze? Wynajmij u nas mini magazyn i przechowaj wszystkie drobiazgi, rzeczy, których po prostu nie używasz na co dzień.

Małe magazyny

Nasze niewielkie magazyny o różnych powierzchniach, które dopasujesz do potrzeb, świetnie sprawdzą się do przechowywania sprzętu sportowego, czy rzeczy używanych sezonowo.

Duże magazyny

Sprawdzą się do przechowania mebli czy sprzętu AGD, choćby tylko na czas przeprowadzki. Pomieszczą także przyczepę, motocykl a nawet samochód.

Największe powierzchnie

To odpowiedź na naprawdę duże potrzeby firm, sklepów internetowych, składów budowlanych. Oddajemy do dyspozycji przestrzeń magazynową od 15 do 600 m².

Dlaczego warto z nami współpracować?

Korzystając z naszych magazynów masz pewność, że Twoje rzeczy trafiają w dobre ręce i nie musisz martwić się o ich bezpieczeństwo. Zadbamy o nie jak o swoje, jednocześnie gwarantując nieograniczony dostęp do boksu, czy magazynu – wtedy, gdy tego potrzebujesz.

Dla osób prywatnych, jak i firm oferujemy:

  • Przechowywanie rzeczy w mini magazynach – boksach,
  • Przechowywanie sprzętu sportowego, AGD, mebli o dużych gabarytach,
  • Przechowywanie motocykli, przyczep, garażowanie samochodów, w tym dostawczych,
  • Przechowywanie / składowanie towarów firmowych.

 

Zalety naszych magazynów:

  • Najlepsze ceny w okolicach Jabłonny,
  • Elastyczny okres najmu
  • Dostęp 24/7 dni w tygodniu,
  • Bezpośredni dojazd pod magazyn,
  • Monitoring  CCTV,
  • Świetna lokalizacja w Jabłonnie.

SPRAWDŹ JAK DZIAŁAMY
i bezpłatnie zarezerwuj swój magazyn w Jabłonnie

Już dziś umów się z doradcą ds. magazynów Jabłonna!

tel: 606-970-542

Możesz liczyć na nasz profesjonalizm! Serdecznie zapraszamy do  kontaktu i współpracy.

Magazyn także dla Ciebie

Jeżeli brakuje Ci miejsca w domu czy mieszkaniu, duże i małe powierzchnie magazynowe do przechowania rzeczy, są do Twojej dyspozycji! W bardzo atrakcyjnych cenach i dogodnej lokalizacji w Jabłonnie.

Gwarancja bezpieczeństwa

Zadbamy o bezpieczeństwo Twoich rzeczy i dobre warunki przechowywania, tak długo, jak tylko będziesz tego potrzebować! Nasze magazyny znajdują się na oświetlonym, monitorowanym oraz zamkniętym terenie.

Transport Twoich rzeczy

Oferujemy możliwość transportu Twoich rzeczy naszymi samochodami. O nic nie musisz się martwić! Wszystko zorganizujemy i przewieziemy do magazynu a także z powrotem, kiedy skończy się nasza umowa.

Kontakt

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z naszymi ekspertami