SELF STORAGE  – WYNAJEM MAGAZYNÓW MARKI

Proponujemy wynajem magazynów i boksów w sposób elastyczny – krótko oraz długoterminowy. Dla mieszkańców Marek boksy są do dyspozycji przez całą dobę 7 dni w tygodniu, posiadają ciągły monitoring i bezpośredni dojazd.

To wygodny sposób na zaoszczędzenie miejsca w bardzo konkurencyjnej cenie. Na terenie Marek i Warszawy oferujemy także transport oraz przechowywanie rzeczy podczas przeprowadzek. Zadbaliśmy również o to, żeby obsługa boksów była maksymalnie prosta i wygodna, a jednocześnie pozwalała na bezpieczne przechowywanie towarów.

self storage Chotomów

Nasze magazyny, garaże i boksy to bezpieczny sposób na przechowywanie rzeczy w systemie self storage.

Dla inwestorów i firm mieszczących się w Markach –

proponujemy do wynajęcia magazyny samoobsługowe i zewnętrzne kontenery samoobsługowe zlokalizowane w Legionowie. Jeżeli potrzebujesz dużo wolnego miejsca, w naszej ofercie znajdziesz większe powierzchnie magazynowe od 15 do 600 m², dostosowane do Twoich potrzeb.

Natomiast dla mieszkańców Marek i mniejszych firm –

oferujemy boksy self storage, komórki oraz boksy magazynowe w Legionowie o powierzchniach od 1 do 18m². Są idealne do przechowywania mebli, sprzętów i magazynowania rzeczy lub dokumentów, które z różnych powodów nie mogą być schowane w piwnicy czy biurze.

Możesz liczyć na nasz profesjonalizm! Serdecznie zapraszamy do  kontaktu i współpracy.

Kontakt

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z naszymi ekspertami