Magazynowanie

Przeprowadzki z transportem i magazynowaniem

By 11 września 202017 września, 2020No Comments

Przyszedł czas na zmianę miejsca zamieszkania? Planujesz przeprowadzkę swojego biura? Potrzebujesz pomocy w zorganizowaniu całego procesu razem z transportem i opcją magazynowania Twoich rzeczy?

Nie musisz już szukać, bo właśnie nas znalazłeś! Pomożemy Ci zorganizować całą przeprowadzkę. Będziesz mógł wybrać wszystkie dostępne w naszej ofercie opcje lub zdecydować się tylko na jedną z nich. Nasze usługi są elastyczne, więc swobodnie dopasujesz je do swoich planów.

Przeprowadzki

Przeprowadzka to zawsze pewnego rodzaju wyzwanie, zwłaszcza jeżeli przeprowadzamy się po raz pierwszy, nie mając żadnego doświadczenia w tej kwestii. Na początek dobrze jest przemyśleć, w jaki sposób zapakujemy swoje rzeczy oraz meble, by nie zostały uszkodzone w transporcie. Szczególną uwagę należy zwrócić na rzeczy wyjątkowo cenne a także duże lub nietypowe, jeśli chodzi o gabaryty. Potrzebujemy więc nie tylko kartonów, folii, pianek, czy skrzyń, które zapobiegną uszkodzeniom, ale również po prostu silnych ramion, które przeniosą nasz dobytek do samochodów, którymi będzie się odbywał transport. Nie bez znaczenia jest również kolejność pakowania rzeczy, które planujemy przewieźć. Ponadto należy przemyśleć i zaplanować ewentualną konieczność demontażu niektórych mebli.

Dobre zaplanowanie całej operacji to podstawa! Nie trać czasu i zdaj się na nasze doświadczenie. Możesz liczyć na nasze wsparcie w zakresie pakowania, przygotowania i właściwego zabezpieczania Twoich rzeczy w trakcie transportu.

Transport przy przeprowadzce

Transport przygotowanych wcześniej kartonów, skrzyń, mebli, sprzętu sportowego to także część naszej oferty. Zapewnimy samochód o dopasowanej do Twoich potrzeb ładowności, tak by, przewieźć Twoje rzeczy sprawnie i szybko do miejsca docelowego. Samochód z kierowcą będzie podstawiony punktualnie i wyłącznie do Twojej dyspozycji. Proces rozpakowywania samochodu, jak również ponowny montaż mebli oczywiście może stanowić integralną część całego zlecenia. Wszystko zależy od naszych wcześniejszych ustaleń i umowy.

Wielkość zlecenia nie ma dla nas znaczenia. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie a wszystkie zamówienia realizujemy z należytą starannością i zaangażowaniem. Skontaktuj się z nami – ustalimy dogodny dla Ciebie termin.

Magazynowanie mebli podczas przeprowadzki

Jesteśmy również gotowi, by przechować meble oraz inne Twoje rzeczy w czasie przeprowadzki. Albo dłużej, jeżeli tego potrzebujesz. Dysponujemy niewielkimi boksami magazynowymi a także magazynami o większej powierzchni, które pomieszczą wspomniane meble, sprzęt sportowy, sprzęt ADG i RTV, kartony, skrzynie, pudła.

Magazyny są zabezpieczone, suche i czyste, więc masz gwarancję, że Twoje rzeczy w czasie ich magazynowania u nas, będą zupełnie bezpieczne. Elastyczny okres najmu, który możemy Ci zaproponować idealnie sprawdzi się właśnie podczas przeprowadzki albo na przykład remontu Twojego domu lub biura. Dodatkowo nasze ceny są naprawdę atrakcyjne.

Przeprowadzki z transportem i magazynowaniem mebli to usługa w pełni kompleksowa. Jednocześnie jesteśmy elastyczni, więc jeżeli potrzebujesz tylko transportu, bądź transportu z przechowaniem Twoich rzeczy to zapraszamy do kontaktu!

Przeprowadzka nie musi być koszmarem, który będziesz okropnie wspominać przez lata! Z naszą pomocą i dzięki naszemu doświadczeniu wszystko pójdzie sprawnie i szybko. A Ty już wkrótce będziesz mógł cieszyć się nowym mieszkaniem, domem lub biurem.

Sprawdź naszą ofertę

Magazynowanie mebli, kartonów, paczek. Przechowaj u nas wszystko co potrzebujesz

Wynajmij magazyn zdalnie
Przeprowadzki kompleksowo

Przeprowadzki wraz pakowaniem, wniesieniem oraz usługą transportu

Przeprowadzki i transport