Magazynowanie

Dlaczego magazyny samoobsługowe?

By 18 lutego 202121 lutego, 2021No Comments

Żyjemy w pośpiechu a czas to towar deficytowy. Tymczasem już niewielka inwestycja w technologie pozwala na zaoszczędzenie tego cennego zasobu. Udoskonalenie systemu zarządzania Self Storage i wprowadzenie usługi magazynów samoobsługowych to nie tylko oszczędność czasu pracowników firmy i naszych klientów.

W dobie pandemii to również doskonały sposób na zapewnienie bezpiecznego funkcjonowania całej firmy. Dzięki magazynom samoobsługowym klient może w zasadzie obsłużyć się sam i być niezależnym od otwartego czy zamkniętego biura.

Na stronie internetowej może sprawdzić naszą ofertę mini magazynów. Następnie sam zrobi sobie rezerwację magazynu samoobsługowego na wynajem czy umówi transport na przeprowadzkę. Rezerwując magazyn wybiera wielkość boksu, miejsce i czas trwania umowy. A my zajmiemy się resztą!

I tak powstały nasze samoobsługowe magazyny do wynajęcia.

Przechowalnie samoobsługowe działają w kilku miejscach W Legionowie, przez 24 h i są monitorowane 24 h oraz dopasowane wielkością do potrzeb każdego klienta.

SELF STORAGE to oszczędzanie czasu, robienie porządków i chowanie tego, czego chwilowo lub sezonowo nie potrzebujemy.

Generalnie branża Self Storage (tłumacząc na język polski „przechowywanie rzeczy”) pojawiła się w USA w latach 60-tych XX w, dzięki firmie Lauderdale Storage. Nowoczesne magazyny samoobsługowe pojawiły się dopiero w latach 90-tych.

W Polsce tego rodzaju przechowywanie nadal jest czymś nowym i zyskuje coraz większą popularność. Obecnie na terenie kraju działa już kilkanaście firm zajmujących się przechowywaniem na zasadach Self Storage. Większość tej oferty Self Storage stanowią firmy zagraniczne, które po prostu rozszerzyły działalność o kolejny kraj.

Co sprawia, że branża Self Storage zdobywa taka popularność ?

Dużą zaletą magazynów samoobsługowych i przechowalni jest możliwość przechowywania rozmaitych rzeczy zaczynając od mebli, poprzez ubrania, zabawki, narzędzia, sprzęt sportowy, urządzenia czy dokumenty i mimo, iż nie mamy ich w domu czy biurze, są dostępne 24h / 7dni w tygodniu.

samoobsługowe magazyny zewnętrzne Legionowo

Samoobsługowe magazyny zewnętrzne Legionowo

Wszystko to jest przechowywane z zachowaniem prywatności, ale pod kontrolą zapewniającą bezpieczeństwo. Kontener blaszany jest doskonałym rozwiązaniem zarówno wtedy, gdy potrzebujemy przechować coś tylko na chwilę np. podczas remontu, ale doskonale sprawdza się też na dłużej, kiedy chcemy przechować np. sprzęt sportowy używany tylko latem, meble ogrodowe itp.

Trzeba przyznać, że klienci dojrzeli już do bezpiecznego przechowywania mienia kosztem rezygnacji z magazynowania na strychach czy w zawilgoconych piwnicach.

Magazyny Samoobsługowe jak i boksy wewnętrzne są przydatne zarówno do całorocznego przechowywania przedmiotów, jak również tymczasowo, np. w czasie przeprowadzki czy remontu.

samoobsługowe magazyny wewnętrzne

Samoobsługowe magazyny wewnętrzne Legionowo

Z naszych usług korzystają jednak nie tylko klienci indywidualni, ale coraz częściej także przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą. Jesteśmy przekonani, że nasze lokalizacje magazynów samoobsługowych zewnętrznych i magazynów boksów wewnętrznych w pobliżu dużych osiedli mieszkaniowych oraz siedzib wielu firm pozwoli zaspokoić potrzeby naszych klientów w zakresie usług Self Storage dla Legionowa i pobliskich miejscowości.

Magazynowanie to nie tylko biznes, ale wiele ciekawych rozwiązań dotyczących organizacji, porządkowania i sortowania. Przechowywanie nie jest bowiem tylko szybkim zapakowaniem kartonów, worków czy po prostu wrzuceniem rzeczy do boksu magazynowego. To także wiele zabawnych historii, które przydarzyły się na przestrzeni kilku lat pracy. To poznanie ciekawych ludzi, osobowości i filozofii życiowych.

SELF STORAGE to nie tylko biznes, to również nasza pasja!

 

Zadzwoń: 606-970-542

Napisz: kontakt@magazynylegionowo.pl

Sprawdź naszą ofertę

Magazynowanie mebli, kartonów, paczek. Przechowaj u nas wszystko co potrzebujesz

Wynajmij magazyn zdalnie
Przeprowadzki kompleksowo

Przeprowadzki wraz pakowaniem, wniesieniem oraz usługą transportu

Przeprowadzki i transport